QB Project

Firma powstała na bazie doświadczenia zawodowego nabywanego przez ponad 35 lat. W każdej dziedzinie poszukując doradztwa i współpracy stawia się na profesjonalizm i zaufanie do specjalistów.  Jesteśmy grupą ekspertów działających w branży energetycznej/ elektrycznej od wielu już lat.

35 lat

doświadczenia

15

specjalistów

80

zrealizowanych projektów

W swoich szeregach mamy specjalistów począwszy od prostej “elektryki” aż po “twardą” energetykę, z praktycznym doświadczeniem zawodowym, licznymi szkoleniami oraz wyższym wykształceniem inżynierskim.  Nasz Zespół to eksperci działający w ogólnolposkich stowarzyszeniach, komitetach technicznych, ośrodkach szkoleniowych oraz komisjach kwalifikacyjnych. Działamy zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, co daje gwarancję efektywności i poprawności naszych działań. Powierzając w nasze ręce realizację usługi, zapewni to Państwu poczucie najlepiej podjętej decyzji.

Posiadamy wiedzę i umiejętności organizacyjne, przez wiele lat współpracowaliśmy z najlepszymi fachowcami w branży spotkań. Konferencje, kongresy, posiedzenia, zgromadzenia targi czy wystawy są naszą codziennością, a indywidualne podejście do każdego projektu przynosi oczekiwane efekty, w finale zadowolenie Odbiorcy.